מפיק וידאו קליפ CANT LET GO 2016 – LYNN

2016

לקוח : LYNN HERZOG

מפיק בפועל וידאו קליפ : דוד בן – משה

בתוך ההפקה


המשימה

ליצור וידאו קליפ עם ניחוח סקסי ומגניב לאללה המבוסס על מערכת יחסים בין הזמרת הראשית לשחקן. הרעיון היה לצאת לצילומים בלילה תל אביבי ולצלם בלוקיישנים סופר מגניבים וסופר סקסים על מנת שהקליפ ינצנץ את סיפור האהבה בין השניים.

 

לוקיישנים

כפי שאפשר לראות בהפקה של וידאו קליפ זה ישנם הרבה מאד לוקיישנים שדרשו מההפקה גמישות רבה, קלילות וניידות על מנת לזוז מהר בין לוקיישן ללוקיישן ולא לאבד זמן. כפי שכתבתי בפרויקטים קודמים על הפקות מסוג זה כאשר ישנם הרבה לוקיישנים יש לבצע מס דברים :

  • לא לגייס הרבה צוות ליום צילום אלא רק אנשי מפתח ספציפים על מנת להיות ניידים ומהירים.
  • לא להסתובב עם הרבה כלי רכב מלוקיישן ללוקיישן אלא להשתמש במוניות או ברכב אחד גדול המכיל את כול הצוות. ( כמובן בהנחה שכול ההפקה מצטלמת בתל אביב)
  • לנסות להיות כמה שיותר קלילים מבחינת ציוד על מנת להימנע מסרבול והקמות ופירוקים ארוכים מהרגיל. למטרה זו השכרנו מצלמה מיוחדת שידועה בצבעים המעולים שהיא מפיקה וכך יכולנו לא להגזים עם תאורה.
  • אנו הגענו ליום צילום זה מצוידים באופניים חשמליות וקורקינטים על מנת לזוז מהר ממקום למקום.

שימו לב לרשימה הארוכה של הלוקיישנים : הקליפ צולם בין השאר לאורך טיילת תל אביב במס' נקודות עצירה, דולפינריום תל אביב, קולנוע חן, נמל תל אביב, כיכר דיזינגוף, מועדון האיסמי סאלמה ועוד..

 

צילומי לילה

בצילומי לילה צריך לשים לב למס דברים הנוגעים להפקה :

  • הצוות בצילומי לילה משתכר יותר מצילומים באור יום ויש לקחת זאת בחשבון בבניית התקציב.
  • זמני הארוחות משתנים מכיוון שזמן תחילת הצילומים מתחיל בשעות הערב ולא בשעות הבוקר כמו ביום סטאנדארטי.
  • ציוד התאורה הופך להרבה יותר משמעותי שכן לא ניתן להשתמש באור יום וצריך יותר פנסים בהפקה.
  • למעשה התמחורים של הרבה סעיפים בתקציב מתייקרים בגלל צילומי לילה. המוניות יהיו יותר יקרות, הובלות יהיו יותר יקרות ועוד..

 

צילומים לאורך טיילת תל אביב

הרבה מהסצנות בוידאו קליפ כללו נסיעה על אופניים ע"י הזמרת והשחקן. על מנת לתפוס שוטים אלו בצורה חלקה וללות את נסיעת האופניים השכרנו גולף קארט עליו אפשר לשבת בנוחות הצלם ביחד עם הבמאי ולצלם שוטים ארוכים של תנועה.